Fast Fusion Agency

Nedostatek klientů nebo se vám nedaří prodat dostatek produktů? Chcete zviditelnit a rozrůst svůj byznys, ale nevíte jak na to?

Jmenuji se František a jsem zakladatel Fast Fusion Agency

Jmenuji se František Krška, je mi 15 let a mám velké sny. Jsem student gymnázia, a upřímně,  nikdy mě nebavilo pít nebo chodit na párty a tak jsem se rozhodl, že už v mladém věku začnu něco budovat.

Fast Fusion Agency je online marketingová agentura, která vám pomůže dostat více klientů, prodat více produktů, nebo cokoli, co zrovna potřebujete. Výsledku docílím skrz online reklamy na FaceBooku a Instagramu a díky tvoření obsahu na sociálních sítí.

Moc rád s vámi budu spolupracovat. Pokud máte zájem o moje služby, nebo jakékoliv otázky, moc rád s vámi vše proberu a pomůžu.

MOJE SERVISY A SLUŽBY

Spravování reklam na Internetu

Reklamy na sociálních sítích jsou placené inzeráty na platformách jako Facebook a Instagram. Cílí na specifické publikum, umožňují interakci a poskytují analýzy výkonu. Řízení sociálních sítí

Řízení sociálních sítí firem: správa obsahu, monitorování, komunita, analýza, reputační management. Cíl: image, komunikace, reakce, výkon. 


ChaBot na míru

Chatboty pro online podporu nabízejí 24/7 dostupnost, rychlé odpovědi a snižují náklady. Automatizují úkoly, zaznamenávají data a využívají AI. Při složitých situacích je lidský zásah nezbytný. 

Kontaktujte mě a nechte mě vše zařídit

EMAIL: frantisekkrska123@gmail.com

TELEFON: 702 341 055


InstagramFacebook